JTR-002624 HABİL TİMUR SEZİCİ

İnsanların hayatına renk ve enerji katarak, harekete geçirecek kadar farklı, yeni Jenerasyon bir iş yapıyoruz.
Çünkü Jenerasyon
- Sıkıntısı olan insanların çözümü oluyor.
- Umudu olmayan insanlara umut oluyor.
- Gelecek ile tereddüt ü olanlara güven veriyor.

Jenerasyon Ailesi olarak birbirimizi ve Jenerasyon u çok seviyoruz. Jenerasyon u neden seviyoruz biliyor musunuz?

Jenerasyon da Güven, Yardımlaşma, Sorumluluk ve Tutku temel değerlerinin yer aldığı bir kültür var. Bu kültürü kurulduğumuz günden itibaren elbirliği ile hepbirlikte inşa ediyoruz. Bu Temel değerlerimiz, birbirimize karşı saygı, sevgi ve içtenlikle çalışmamızı sağladı. Biz, Jenerasyon ailesi olarak hepimiz koskocaman bir vizyonu inşa ediyoruz.

Jenerasyon olarak çok farklı bir özelliğimiz var. Biz Bambaşkayız. Network te yeni jenerasyonuz.
Jenerasyon, Marketing te yenilikçi ( inovasyon) dir. En basit tanımıyla inovasyon, farklı, değişik, yeni fikirler geliştirmek ve bunları uygulamaktır. Bu fikirler, daha önce çözülmemiş sorunları çözmek veya daha önce karşılanmayan ihtiyaçlara cevap vermek amacıyla geliştirilebilir. İşte Jenerasyon kimsenin bu yapamadıklarını yapıyor.

Peki, Jenerasyon ne Yapıyor diye sorduğunuzu duyuyorum

Jenerasyon hiçbir şekilde bizi satış yapmaya zorlamıyor. Jenerasyon un böyle bir felsefesi yok.
Biz Jenerasyon da bambaşka bir şey yapıyoruz. Biz ürün tavsiye ediyoruz. Bütün ticaretimizi tavsiye ile inşa ediyoruz. Biz insanların gönlü ferah bir şekilde ürün alarak ve tavsiye ederek büyüyen bir firmasıyız. İnanıyoruz ki dünya da olabilecek en etik firma biziz.

Jenerasyon un yenilik ( inovasyon) lerinde bambaşka bir nokta daha var diWEB
diWEB ile bize destek olmak amacıyla kişiye özel bir web sayfası sunulmaktadır. Bu sayfa ile kendimizi ve işimizi kolaylıkla tanıtıp anlatabiliyoruz.

Satışı seven ve satış karı elde etmek isteyen distribütörlerine ise ürünleri rahatlıkla tanıtıp anlatabilecekleri ve üzerinde satış yapabileceğimiz kişiye özel bir e-ticaret sitesi vererek bizi , basit bir satıcı gibi, prestijsiz bir satıcı gibi ortalıkta dolaştırmıyor. Hatta Jenerasyon, hiçbir şekilde bizim stok yapmamız ı istemiyor ve hiçbir şekilde bizi stok yapmaya kesinlikle zorlamıyor. Jenerasyon un böyle bir felsefesi yok.
Jenerasyon bize diyor ki !, benden ürün alıp satmayın, müşterinizi Jenerasyon a bağlayın faturayı,tahsilatı ve teslimatı şirket halletsin.Ne kadar güzel değil mi?. Hiç risk vermez bize, bizi korur. İşte bu bizim en büyük farklarımızdan bir tanesi. İşte bu yüzden biz Jenerasyon u çok seviyoruz.

Jenerasyon a yakından baktığınız da distribütörleriyle beraber büyümek, distribütörleriyle beraber zenginleşmek gibi planlarının olduğunu görürsünüz. Jenerasyon kar odaklı bir firma değil. En önemli noktalar dan biri bu.
Jenerasyon un o kadar muhteşem bir ödeme mekanizması var ki, ekibiniz ile yaptığınız tüm ciroyu değerlendirir ve size öyle para ödemektedir. Jenerasyon un kuralları içerisinde güçlü kol, zayıf bacak, 3. hat gibi cironuzu bölerek kazancınızı kırpmak gibi bir derdi yok. Tüm kazancınızı ve ekibinizi dakika dakika takip edebileceğiniz bir sayfanız var. Bu muhteşem bir şey. Bundan dolayı Jenerasyon çok özel bir firma. İşte bu yüzden Jenerasyon u çok seviyoruz.

Jenerasyon o kadar güzel bir plan ve o kadar harika bir fikir ki burada biz asla kimseye zarar veremeyiz. Çünkü bu şirketin dizaynı böyle. İşte bu yüzden burada hepimiz işimize davet yaparken son derece içimiz rahat ve hiç kimse bize zarar verdin diyemiyor. Bizim prestijimizi düşündüğü için, bize hata yaptırmadığı için ve bizi koruduğu için Jenerasyon u çok seviyoruz.

Jenerasyon Ailesi olarak, insana ve yaşama dair bir mükemmelliğe yürüyoruz. Eğer bu coşkuya sende katılmak istersen veya bir şeyler sormak istersen timursezici @ jenerasyon.org adresime tereddüt etmeden mesaj gönderebilirsin.

Sevgi ve Saygılarımla,
Timur Sezici